KANCELARIA RACHUNKOWA

Do naszego zespołu poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

specjalista ds. kadr i płac – pełen etat

Miejsce pracy: Zielona Góra; ul Kręta 5 lokal 11

Telefon 691886007

Opis stanowiska:

- ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy

- prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą

- naliczanie wynagrodzeń

- sporządzanie deklaracji do ZUS

- przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS - w tym również osób z UE oraz z poza UE)

Nasze oczekiwania :

- wymagane doświadczenie na ww. stanowisku

- znajomość programu PŁATNIK, przepisów ZUS

- znajomość przepisów podatkowych , Prawa pracy

- znajomość programów kadrowo- płacowych - mile widziana znajomość programu Sage Symfonia Kadry i Płace (możliwość przeszkolenia na programie)

- obsługa pakietu MS Office

- zdolności organizacyjne i interpersonalne

- dokładność i staranność

- samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

- wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę + premia uznaniowa

- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila ewa@biurofornal.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Rachunkową Ewa Fornal z siedzibą w Zielonej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Rachunkowa Ewa Fornal z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Krętej 5 lokal 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ul. Kopernika 5
65-063 Zielona Góra

tel. 68 325 31 48
tel. 68 325 35 91

biuro@zgora.skwp.pl
szkolenia@zgora.skwp.pl

BGŻ BNP PARIBAS S.A. 46 2030 0045 1110 0000 0051 7160